Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

BRANSOLETKA SHAMBALLA 17 KULEK

Nowy

Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4,17 zł

  • NR. 1
  • NR. 2
  • NR. 3
  • NR. 4
  • NR. 5
  • NR. 6
  • NR. 7
  • NR. 8
  • NR. 9
  • NR. 10

Podstawowe informacje

BRANSOLETKA SHAMBALLA 17 KULEK Z PRZEKŁADKAMI.

Średnica kulek shamballa wynosi 10 mm.

Jest to bransoletka wysokiej jakości zrobiona z 17 różnych kulek z przekładkami!

Starannie wykonana i elegancka, idealna na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna. Bransoletka shamballa z 17 kulek z przekładkami z cyrkoniami, dostępna w wielu zróżnicowanych kolorach i wzorach. Modna i bardzo popularna.

Opis produktu

Jest to bardziej rozbudowana i ciekawsza wersja bransoletki shamballa, składająca się aż z 17 kulek shamballa rozdzielonych przekładkami z cyrkoniami. Wyjątkowo popularna wśród celebrytów, dostępna także w wielu różnych kolorach kulek i cyrkonii. Jak każda bransoletka typu shamballa, posiada szeroką regulację i pasuje na każdą rękę.

Parametry produktu

MateriałKulki Shamballa + Sznurek
Długość całkowitaok. 45-80mm. (regulowany)
Średnicaok. 7-10mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: