Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI ORIENTALNE VINTAGE CHARM

Nowy

Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

3,99 zł

  • NR. 1
  • NR. 2
  • NR. 3
  • NR. 4
  • NR. 5
  • NR. 6

Podstawowe informacje

ORIENTALNE KOLCZYKI VINTAGE CHARM DALEKOWSCHODNIE KOLORY

6 kolorów, wysokiej jakości orientalne kolczyki o ciekawej stylistyce.

Idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami. Modne orientalne kolczyki w stylu dalekowschodnim, wysadzane różnymi kolorowymi kamieniami.

   

Opis produktu

Interesujące kolczyki duże łezki w stylu orientalnym i dalekowschodnim, szczególnie popularne w rejonie Indii. Kolczyki te są wysadzane różnej wielkości kamyczkami w różnych kolorach, tworzących różne wzory i układy. Punktem głównym kolczyków jest jeden duży kamień. Układ wzorów na kolczykach jest identyczny, różnią się one kolorami tworząc kilka kompilacji. Całość jest starannie wykonana, z materiałów wysokiej jakości, co nadaje im ostateczny wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Kolczyki wiszą swobodnie na uchu, a zapięcie na biglu otwartym nie sprawia problemów z ich zapinaniem.

Parametry produktu

Materiał Mosiądz
Rodzaj Wiszące
Rodzaj bigla Sztyft
Baranki Metalowe
Długość całkowita ok. 55mm.
Szerokość ok. 30mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: