Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI KULE TRIBAL 3D CRACKLE

Nowy

Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,00 zł

  • NR. 1
  • NR. 2
  • NR. 3
  • NR. 4
  • NR. 5
  • NR. 6
  • NR. 7
  • NR. 8

Podstawowe informacje

KOLCZYKI KULE TRIBAL EFEKT 3D CRACKLE

8 kolorów, kolczyki są półprzezroczyste, co daje efekt spękanego (crackle) kolorowego lodu lub szkła!

W rzeczywistości wyglądają tak samo ciekawie jak na zdjęciach!

Baranki zakończone kulką w kolorze kolczyków.

Starannie wykonane i eleganckie, idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach.

   

Opis produktu

Bardzo modne kolczyki kule Tribal o średnicy 15 mm. Kolczyki przykuwają uwagę tym że nie są to zwykłe kolczyki w jednolitym kolorze, a zrobione z wysokiej jakości półprzeźroczystego akrylu który daje efekt spękanego lodu! Efekt ten w rzeczywistości wygląda równie dobrze jak na zdjęciach, i również dzięki dużym rozmiarom kolczyków całość wyjątkowo przykuwa uwagę. Kolczyki są starannie wykonane, a baranek jest małą pojedyncza kulką wykonaną z tego samego materiału co reszta kolczyków, co dodatkowo dodaje im elegancji.

Parametry produktu

Materiał Akryl
Rodzaj Wkrętki
Rodzaj bigla Sztyft
Baranki Metalowe
Wysokość ok. 22mm
Średnica ok. 15mm