Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI KULE TRIBAL 3D CRACKLE

Nowy

Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,00 zł

  • NR. 1
  • NR. 2
  • NR. 3
  • NR. 4
  • NR. 5
  • NR. 6
  • NR. 7
  • NR. 8

Podstawowe informacje

KOLCZYKI KULE TRIBAL EFEKT 3D CRACKLE

8 kolorów, kolczyki są półprzezroczyste, co daje efekt spękanego (crackle) kolorowego lodu lub szkła!

W rzeczywistości wyglądają tak samo ciekawie jak na zdjęciach!

Baranki zakończone kulką w kolorze kolczyków.

Starannie wykonane i eleganckie, idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach. Kolczyki kule Tribal z półprzeźroczystego akrylu z efektem spękanego lodu, w wielu kolorach.

   

Opis produktu

Bardzo modne kolczyki kule Tribal o średnicy 15 mm. Kolczyki przykuwają uwagę tym że nie są to zwykłe kolczyki w jednolitym kolorze, a zrobione z wysokiej jakości półprzeźroczystego akrylu który daje efekt spękanego lodu! Efekt ten w rzeczywistości wygląda równie dobrze jak na zdjęciach, i również dzięki dużym rozmiarom kolczyków całość wyjątkowo przykuwa uwagę. Kolczyki są starannie wykonane, a baranek jest małą pojedyncza kulką wykonaną z tego samego materiału co reszta kolczyków, co dodatkowo dodaje im elegancji.

Parametry produktu

Materiał Akryl
Rodzaj Wkrętki
Rodzaj bigla Sztyft
Baranki Metalowe
Wysokość ok. 22mm
Średnica ok. 15mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: