Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI WISZĄCA DUŻA CYRKONIA

Nowy

Złote i srebrne jubilerskie kolczyki koła z cyrkoniami i zatrzaskiem, wykończone dużą wisząca cyrkonią.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

13,91 zł

Podstawowe informacje

ZŁOTE I SREBRNE KOLCZYKI WISZĄCA DUŻA CYRKONIA

Kolczyki pokryte stopem jubilerskim - wysoka jakość kolczyków i cyrkonii!

Starannie wykonane i eleganckie, idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Złote i srebrne jubilerskie kolczyki koła z cyrkoniami i zatrzaskiem, wykończone dużą wisząca cyrkonią. Złote i srebrne jubilerskie kolczyki koła z cyrkoniami i zatrzaskiem, wykończone dużą wisząca cyrkonią. Złote i srebrne jubilerskie kolczyki koła z cyrkoniami i zatrzaskiem, wykończone dużą wisząca cyrkonią. Złote i srebrne jubilerskie kolczyki koła z cyrkoniami i zatrzaskiem, wykończone dużą wisząca cyrkonią.

   

Opis produktu

Złote i srebrne kolczyki wykonane w najwyższej jakości, bliskiej wyrobom jubilerskim. Składają się z dużego koła wysadzanymi drobnymi cyrkoniami w kolorze crystal po obwodzie, które stanowi jednocześnie zapięcie kolczyka. Kolczyki zapinane są na zatrzask typu zamkniętego, dzięki czemu w żadnej sytuacji nie spadną nam z ucha. Pod kołem znajduje się wisząca swobodnie w oprawie jedna duża cyrkonia, co czyni te kolczyki eleganckim wyborem na każdą okazję.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Cyrkonie
RodzajWiszące
Rodzaj biglaZamknięty
Długość całkowitaok. 30mm.
Średnicaok. 18mm. (kółka)
Średnica cyrkoniiok. 7mm.