Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

ZŁOTE KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KRYSZTAŁKI

Nowy

Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

5,34 zł

Podstawowe informacje

ZŁOTE KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D z KRYSZTAŁKAMI

6 kolorów, szklane kule tribal powleczone złotą siateczką.

Wewnątrz szklanej bańki znajdują się kryształki w różnych kolorach co daje ciekawy efekt.

Baranki są zakończone pojedyńczą cyrkonią.

   

   

Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią. Złote kolczyki kule tribal szklane bański z kolorowymi kryształkami, z zapięciem na sztyft z cyrkonią.

   

Opis produktu

Ciekawe złote kolczyki kule tribal, wykonane z zamkniętej szklanej bańki wypełnionej kolorowymi kryształkami w kilku kolorach. Bańka jest pokryta metalową siateczką w kolorze złotym, co nie tylko stanowi dekorację ale chroni te delikatne kolczyki przed uszkodzeniami. Kolczyki są zapinane na sztyft, który jest wykończony pojedyncza osadzoną na sztyfcie cyrkonią w kolorze crystal.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Szkło
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Średnicaok. 15mm.
Średnica cyrkoniiok. 8mm.