Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI DUŻA CYRKONIA W KORONIE

Nowy

Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

8,55 zł

Podstawowe informacje

ZŁOTE I SREBRNE KOLCZYKI DUŻA CYRKONIA W KORONIE

Kolczyki duża cyrkonia w koronie.

Kolczyki jak i cyrkonia wysokiej jakości, starannie wykonane.

Idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft. Złote i srebrne kolczyki korona z osadzoną cyrkonią, pozłacane i pokryte platyną, z zapięciem na sztyft.

   

Opis produktu

Złote i Srebrne kolczyki korona z jedną pojedyncza cyrkonią w kolorze crystal osadzoną w koronie. Korona w tych kolczykach została wykonana w najdrobniejszych detalach, sama cyrkonia ma wiele różnych szlifów dzięki czemu ładnie odbija światło. Kolczyki są niewielkich rozmiarów, zapinane na sztyft barankami. Kolczyki złote zostały pozłocone, a srebrne pokryte platyną dzięki czemu nie zmatowieją i posiadają właściwości antyalergiczne.

Parametry produktu

MateriałBiały mosiądz + Stop jubilerski
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Długość całkowitaok. 20mm.
Średnicaok. 9mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: