Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D PIASEK SUPER EFEKT

Nowy

Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

9,63 zł

Podstawowe informacje

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D PIASEK SUPER EFEKT

8 kolorów, w szklanej bańce znajduje się kolorowy piasek zrobiony z drobnego granulatu.

Baranki zakończone matową kulką w kolorze piasku, same kolczyki zaś są kolorze złotym.

   

   

Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt. Szklane kule tribal wypełnione drobnymi kuleczkami lub piaskiem w różnych kolorach, z matową kulką. Super efekt.

   

Opis produktu

Szklane kule tribal wypełnione drobnym piaskiem lub granulatem. Kolczyki te są jedną z ciekawszych pozycji w naszej ofercie, ponieważ są to typowych rozmiarów kule tribal, wypełnione kolorowymi bardzo drobnymi i starannie wykonanymi kuleczkami w różnych kolorach, co daje niesamowity efekt. Nie są do nieregularne czy niedbale wykonane kawałki plastiku czy kryształków. Całość zakończona jest kulką na sztyfcie która służy jako zapięcie, w kolorze piasku i o matowej strukturze. Pozycja wyjątkowo przyciągająca uwagę. Kolczyk wykończony jest w kolorze złotym.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Szkło
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Długość całkowitaok. 25mm.
Średnicaok. 16mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: