Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KRYSZTAŁKI Z LIŚĆMI

Nowy

Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,00 zł

  • NR. 1
  • NR. 2
  • NR. 3
  • NR. 4
  • NR. 5
  • NR. 6
  • NR. 7
  • NR. 8
  • NR. 9

Podstawowe informacje

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KRYSZTAŁKI Z LIŚĆMI

Szklane kule tribal z kryształkami i liśćmi w środku.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym.

   

Opis produktu

Szklane kolczyki kule tribal w kolorze złotym, wypełnione akrylowymi listkami w różnych kolorach, które formują małe gałązki. W kolczyki znajdują się również drobne akrylowe kryształki w kolorze crystal. Całość jest zapinana pojedynczym kolczykiem na sztyft wysadzanym osadzoną cyrkonią, który służy jako zapięcie do tego kolczyka, ale może być też noszony oddzielnie z zapasowymi barankami.

Parametry produktu

Materiał Mosiądz + Szkło
Rodzaj Wkrętki
Rodzaj bigla Sztyft
Baranki Metalowe
Długość całkowita ok. 11mm. (sztyftu)
Średnica ok. 15mm.
Średnica cyrkonii ok. 8mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: