Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KRYSZTAŁKI Z LIŚĆMI

Nowy

Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,42 zł

Podstawowe informacje

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KRYSZTAŁKI Z LIŚĆMI

Szklane kule tribal z kryształkami i liśćmi w środku.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym. Szklane kule tribal z kolorowymi akrylowymi listkami gałązkami z kryształkami w kuli, w kolorze złotym.

   

Opis produktu

Szklane kolczyki kule tribal w kolorze złotym, wypełnione akrylowymi listkami w różnych kolorach, które formują małe gałązki. W kolczyki znajdują się również drobne akrylowe kryształki w kolorze crystal. Całość jest zapinana pojedynczym kolczykiem na sztyft wysadzanym osadzoną cyrkonią, który służy jako zapięcie do tego kolczyka, ale może być też noszony oddzielnie z zapasowymi barankami.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Szkło
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Długość całkowitaok. 11mm. (sztyftu)
Średnicaok. 15mm.
Średnica cyrkoniiok. 8mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: