Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

AKRYLOWE KOLCZYKI KULE TRIBAL 15MM

Nowy

Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

4,80 zł

Podstawowe informacje

KLASYCZNE KOLCZYKI KULE TRIBAL 18 KOLORÓW Z POŁYSKIEM

14 kolorów, wysoki połysk. Średnica kul to 8mm i 15mm.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft. Klasyczne kule tribal dostępne w 18 kolorach z błyszczącą powierzchnią, z zapięciem na sztyft.

   

Opis produktu

Klasyczne i typowe kolczyki kule tribal, aż w 18 różnych kolorach o błyszczącej powierzchni. Kolczyki są zakończone na sztyfcie mniejszą kulką, w kolorze kolczyka która razem z kolczykiem stanowi ich zapięcie. Dzięki dużym rozmiarom kulki kolczyki wygodnie się zapina i nosi.

Parametry produktu

MateriałAkryl
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Średnicaok. 15mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: