Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KWIAT Z KRYSZTAŁKAMI

Nowy

Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

7,49 zł

Podstawowe informacje

KOLCZYKI SZKLANE KULE TRIBAL 3D KWIAT Z KRYSZTAŁKAMI CYRKONIA

Szklane kule tribal wypełnione kryształkami i sztucznym kwiatkiem dają ciekawy efekt.

7 kolorów, szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft. Kolczyki szklane kule tribal w kolorze złotym, z kolorowymi kryształkami w kuli i kolorowym kwiatkiem. Zapięcie kolczyka na sztyft.

   

Opis produktu

Szklane kolczyki kule tribal, z kryształkami w kuli w różnych kolorach oraz kwiatkiem. Kwiatek w kuli został starannie wykonany, wszystkie detale zostały odwzorowane oraz jest on wykonany częściowo z materiałów dzięki czemu wygląda jak sztuczny kwiat. Kolor kwiatka jest różny od koloru kryształków, dzięki czemu całość tworzy ciekawą kompozycję. Kolczyki z zapięciem na sztyft zakończony pojedyncza cyrkonia w kolorze crystal. Wykończenie kolczyka jest w kolorze złotym.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Szkło + Akryl
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Długość całkowitaok. 28mm.
Średnicaok. 16mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: