Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

NASZYJNIK CHOKER KSIĘŻYC I WSZECHŚWIAT

Nowy

Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,96 zł

 • NR. 1
 • NR. 2
 • NR. 3
 • NR. 4
 • NR. 5
 • NR. 6
 • NR. 7
 • NR. 8
 • NR. 9
 • NR. 10
 • NR. 11
 • NR. 12

Podstawowe informacje

NASZYJNIK CHOKER ZDJĘCIA MEDIALION KSIĘŻYC I WSZECHŚWIAT

Naszyjnik z zdjęciem wszechświata na medalionie - 12 zdjęć do wyboru!

Medalion wisi swobodnie wewnątrz księżyca - naszyjnika.

Naszyjnik wysokiej jakości i stylizowany na stary, zachowa na długo swój wygląd.

   

   

Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja. Ażurowy naszyjnik księżyc z medalionem z kilkoma zdjęciami wszechświata do wyboru, wyjątkowo efektowna pozycja.

   

   

Opis produktu

Wyjątkowy naszyjnik księżyc z wiszącym medalionem w formie zdjęcia. Naszyjnik ten jest w kolorze srebrnym i został stylizowany na stary w formie ażurowego księżyca wewnątrz którego jest swobodnie zawieszony medalion. Medalion te składa się z srebrnego krążka z wysokiej jakości zdjęciem wszechświata w kolorze pokrytym laminatem. Dzięki dużej ilości zdjęć dopasujemy kolorystykę zdjęcia i jego wygląd do naszych upodobań. Naszyjnik ma łańcuszek o szerokich solidnych oczkach z możliwością regulacji.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Materiał sztuczny
Średnicaok. 20mm. (zdjęcia)
Średnica zawieszkiok. 40mm.
Długość łańcuszkaok. 42 cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: