Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

NASZYJNIK KRZYŻYK VIN DIESEL KRZYŻ DOMINIC TORETTO

NL18

Nowy

Naszyjnik Vin Diesel Dominic Toretto z serii Szybcy i Wściekli. Posrebrzany, najwyższa jakość wykonania, idealna replika.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

6,99 zł

Podstawowe informacje

NASZYJNIK KRZYŻYK VIN DIESEL KRZYŻ DOMINIC TORETTO

Srebrny naszyjnik Vin Diesela (Dominic Toretto) występującego w „Szybcy i Wściekli”. Dominic pojawiał się z tym naszyjnikiem w każdej części. Jest to idealna replika tego naszyjnika, z ruchomą i luźno zawieszoną podstawą naszyjnika, a całość została odtworzona zgodnie z pierwowzorem.

 

Naszyjnik jest najwyższej jakości – cyrkonie są trwale osadzone w krzyżyku, a nie przyklejone na klej który potrafi wychodzić bokami, jak to bywa w tanich replikach. Zastosowane cyrkonie są prawdziwymi cyrkoniami a nie tanimi szkiełkami które je imitują, także naszyjnik nie ma różnych defektów i „wżerów” która trafiają się w niektórych replikach.

   

   

Naszyjnik Vin Diesel Dominic Toretto z serii Szybcy i Wściekli. Posrebrzany, najwyższa jakość wykonania, idealna replika.  Naszyjnik Vin Diesel Dominic Toretto z serii Szybcy i Wściekli. Posrebrzany, najwyższa jakość wykonania, idealna replika.  Naszyjnik Vin Diesel Dominic Toretto z serii Szybcy i Wściekli. Posrebrzany, najwyższa jakość wykonania, idealna replika.  Naszyjnik Vin Diesel Dominic Toretto z serii Szybcy i Wściekli. Posrebrzany, najwyższa jakość wykonania, idealna replika.

   

   

Szczegółowe wymiary naszyjnika:

Materiał: Mosiądz + Srebro.

Długość łańcuszka: ok.55cm.

Wysokość zawieszki: ok. 6cm.

Szerokość zawieszki: ok. 4cm.