Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

NASZYJNIK DUŻA RUCHOMA KUKIEŁKA

Nowy

Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

12,84 zł

Podstawowe informacje

NASZYJNIK DUŻA RUCHOMA KUKIEŁKA Z BLUZKĄ I SUKIENKĄ RÓŻNE KOLORY

Różne kolory, kukiełka jest naprawdę duża, i składa się z ruchomych elementów!

Bluzka jest zrobiona z materiału podobnego do kolczugi co robi duże wrażenie.

   

   

 Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych. Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych. Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych. Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych. Duży naszyjnik ruchoma kukiełka z bluzką i ruchomymi elementami jak nogi, ręce i fragmenty sukienki, występująca w kilku wersjach kolorystycznych.

   

   

Opis produktu

Wyjątkowy w swoim rodzaju i bardzo ciekawy naszyjnik kukiełka. Jest to bardzo dużych rodzajów kukiełka która została starannie wykonana i posiada ruchome elementy, jak nogi które się poruszają i ręce. Dodatkowo została ubrana w bluzeczkę która przypomina kolczugę. Jest to element nałożony na kukiełkę oddzielnie, dlatego robi duże wrażenie. Dodatkowo kukiełka jest ubrana w sukienkę z której zwisają plastikowe frędzelki, które również się ruszają. Naszyjnik występuje w kilku wersjach kolorystycznych, mamy do wyboru różne kolory głowy, frędzelków na sukience i bluzki. Dostępne są takie kolory jak czarny, złoty, srebrny różowy i inne.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Materiał sztuczny
Wysokość zawieszkiok. 9cm.
Szerokość zawieszkiok. 4cm.
Długość łańcuszkaok. 66cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: