Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

ZESTAW 3 ZŁOTYCH PIERŚCIONKÓW VINTAGE

Nowy

Zestaw złoty i srebrny trzech pierścionków obrączek, w zestawie pierścionek pełny, potrójny i podwójny.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

8,50 zł

Podstawowe informacje

ZESTAW 3 ZŁOTYCH SREBRNYCH PIERŚCIONKÓW VINTAGE

Licytowany jest zestaw 3 pierścionków.

Szczegółowy opis zestawu znajduje się pod zdjęciami.

   

   

Zestaw złoty i srebrny trzech pierścionków obrączek, w zestawie pierścionek pełny, potrójny i podwójny. Zestaw złoty i srebrny trzech pierścionków obrączek, w zestawie pierścionek pełny, potrójny i podwójny. Zestaw złoty i srebrny trzech pierścionków obrączek, w zestawie pierścionek pełny, potrójny i podwójny. Zestaw złoty i srebrny trzech pierścionków obrączek, w zestawie pierścionek pełny, potrójny i podwójny.

   

   

Opis produktu

Zestaw trzech różnych obrączek dostępny w kolorze złotym i srebrnym. Pierścionki można nosić razem jak i osobno. Wszystkie pierścionki mają tą samą średnicę wynoszącą ok 17 mm, posiadają jednak otwartą budowę można więc je delikatnie nagiąć lub odgiąć by zmienić rozmiar. Pierwszy pierścionek jest pełnym pierścionkiem o szerokości ok 14mm, drugi potrójny pierścionek obrączka ma około 12 mm. szerokości, a ostatni podwójny i najmniejszy ma około 8 mm. szerokości.

Parametry produktu

MateriałMosiądz
Rozmiarod 8mm. do 17mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: