Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

ZESTAW KOLCZYKÓW I NASZYJNIKA Z PERŁĄ

Nowy

Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

16,05 zł

Podstawowe informacje

ZESTAW KOLCZYKÓW I NASZYJNIKA Z WISZĄCĄ PERŁĄ I CYRKONIAMI

Zestaw złożony z kolczyków i naszyjnika.

Szczegółowy opis zestawu znajduje się pod zdjęciami.

   

   

Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami. Piękny pozłacany i posrebrzany zestaw kolczyków i naszyjnika z dużą wiszącą perłą i cyrkoniami.

   

   

Opis produktu

Piękny zestaw z kolczyków i naszyjnika wysadzanych cyrkoniami z dodatkiem sztucznej perły, w kolorze złotym i srebrnym. Duża perła jest swobodnie zawieszona na kolczykach i zawieszce, a sama zawieszka i kolczyki są w formie pięknej spirali, która jest dodatkowo wysadzana cyrkoniami. Również naszyjnik ma łańcuszek o splocie przypominającym splot kordel. Zestaw jest pozłacany i posrebrzany. Wysokość i szerokość kolczyka to 35x10 mm, a średnica perły 12 mm, zaś zawieszki naszyjnika 40x14 mm, a średnica perły 14 mm. Długość całkowita łańcuszka to 46 cm, łańcuszek ma regulację 6 cm. Baranki do kolczyków są pozłacane lub posrebrzane.

Parametry produktu

MateriałBiały mosiądz + Stop jubilerski + Cyrkonie
Długość łańcuszkaok. 46cm
Zakres regulacjiok 6cm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: