Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KARUZELA SREBRNE ZŁOTE OZDOBY DEKORACJE PAZNOKCI 3D 200 SZTUK

D4

Nowy

Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,35 zł

Podstawowe informacje

ZESTAW ELEMETÓW DEKORACYJNYCH NA PAZNOKCIE 200 SZTUK

Zestaw 200 sztuk ozdób dekoracyjnych na paznokcie w pudełeczku.

Szczegółowy opis i sposób użycia pod zdjęciami.

   

   

Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach. Zestaw elementów dekoracyjnych na paznokcie lub tipsy do prostej aplikacji. Pozwala na tworzenie własnych wzorów na paznokciach.

Opis produktu

Zestaw ten składa się z wielu różnych elementów i ozdób dekoracyjnych na paznokcie, o różnych kolorach i kształtach, z których można tworzyć własne wzory dekoracyjne. Wszystkie elementy są wypukłe co daje bardzo ciekawy efekt! Zestaw jest w pudełku umożliwiającym prostą aplikację.

Ozdoby nie są samoprzylepne, można je nałożyć bezpośrednio na paznokieć po położeniu lakieru i je w ten sposób przykleić, lub zmatowić ich powierzchnię aby się lepiej trzymały, po czym pokryć je bezbarwnym lakierem. Można je również wstępnie przykleić klejem do tipsów, lub nałożyć przy stosowaniu metody żelowej lub hybrydowej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: