Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI DWUSTRONNE SIATECZKA KOLCZUGA EFEKTOWNE 9 KOLORÓW

Nowy

Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

6,96 zł

Podstawowe informacje

KOLCZYKI DWUSTRONNE SIATECZKA KOLCZUGA EFEKTOWNE 9 KOLORÓW

9 kolorów do wyboru, szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

Wyjątkowo efektowne kolczyki wykonane z prostokątnej siateczki przypominającą kolczugę. Siateczka ta jest dwustronna – jedna strona jest gładka a druga widoczna na zdjęciach, wypukła. Kolczyki mają tendencję do zawijania się, przez co można nosić kolczyki jedną lub drugą stroną na wierzchu. Wysoka jakość wykonania i aż 9 kolorów do wyboru.

   

   

Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach. Dwustronne lekkie kolczyki siateczka kolczuga zawijające się w rulonik, dostępne w kilku kolorach.

   

Opis produktu

Jedna z najciekawszych pozycji w naszej ofercie, są to kolczyki zawieszone na biglu otwartym, a kolczyk składa się z bardzo starannie wykonanej siateczki, która samoistnie zawija się w rulonik tworząc stożek. Siateczka przypomina w swojej budowie kolczugę, ale obie strony nie są identyczne. Jedna strona jest płaska, a na drugiej stronie oczka są wypukłe, i możemy odwinąć kolczyki na drugą stronę noszą je tą która najbardziej nam odpowiada. Kilka różnych kolorów do wyboru, jak srebrny, złoty, czarny, zielony, niebieski, czerwony.

Parametry produktu

MateriałMosiądz
RodzajWiszące
Rodzaj biglaOtwarty
Szerokośćok. 20mm.
Wysokośćok. 65mm.
Waga paryok. 3,2g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: