Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

SREBRNE KOLCZYKI ORIENTALNE DUŻE KOŁA KSIĘŻYC Z AŻUROWYM WZORKIEM

KL59

Nowy

Interesujące srebrne lekkie kolczyki z dwóch nakładających się kół, z orientalnym ażurowym wzorem oraz słońcem lub księżycem.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

7,50 zł

Podstawowe informacje

SREBRNE KOLCZYKI ORIENTALNE DUŻE KOŁA KSIĘŻYC Z AŻUROWYM WZORKIEM

Duże kolczyki koła z orientalnym wzorkiem. Wysoka jakość.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

Starannie wykonane i eleganckie, idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Interesujące srebrne lekkie kolczyki z dwóch nakładających się kół, z orientalnym ażurowym wzorem oraz słońcem lub księżycem. Interesujące srebrne lekkie kolczyki z dwóch nakładających się kół, z orientalnym ażurowym wzorem oraz słońcem lub księżycem. Interesujące srebrne lekkie kolczyki z dwóch nakładających się kół, z orientalnym ażurowym wzorem oraz słońcem lub księżycem.

   

Opis produktu

Bardzo interesujące kolczyki o skomplikowanym wzorze, na pewno przyciągną niejeden wzrok. Są to dwa koła, ale jedno znajduje się w drugim stanowiąc jego wycinek. Na obrzeżu kolczyka jest ażurowy wzór o motywie dalekowschodnim, a górna część koła jest już pełna uformowana w pofalowane linie lub promienie słońca albo księżyca. Kolczyki te są lekkie i nie obciążają ucha.

Parametry produktu

MateriałMosiądz
RodzajWiszące
Rodzaj biglaOtwarty
Waga paryok. 7,7g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: