Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYK PERŁA NAUSZNICA BEZ SZTYFTU EAR CUFF NA UCHO ZŁOTY SREBRNY

Nowy

Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

4,50 zł

Podstawowe informacje

KOLCZYK PERŁA NAUSZNICA BEZ SZTYFTU EAR CUFF NA UCHO ZŁOTY SREBRNY

Pojedynczy kolczyk nausznica na ucho z perłą i kulką.

Kolczyk można zakładać na różnych miejsca w uchu.

Mocowanie bez sztyftu i bigli - kolczyk można nagiąć.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.

   

Opis produktu

Złoty i srebrny kolczyk mała łezka z pojedynczą perłą, pozwala na ciekawe zdobienie ucha ponieważ jest to bardzo mały kolczyk z pojedyncza perłą w formie podkowy lub sierpa, który zakłada się bezpośrednio na małżowinę uszną bez sztyftu w dowolnym miejscu. Należy go dogiąć aby odpowiednio się trzymał, a ciekawym efekt możemy uzyskać zakładając kilka kolczyków na jedno ucho.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Perła
RodzajNausznice
Szerokośćok. 19mm.
Wysokośćok. 19mm.
Waga paryok. 2,1g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: