Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYK PERŁA NAUSZNICA BEZ SZTYFTU EAR CUFF NA UCHO ZŁOTY SREBRNY

Nowy

Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

2,50 zł

  • SREBRNY
  • ZŁOTY

Podstawowe informacje

KOLCZYK PERŁA NAUSZNICA BEZ SZTYFTU EAR CUFF NA UCHO ZŁOTY SREBRNY

Pojedynczy kolczyk nausznica na ucho z perłą i kulką.

Kolczyk można zakładać na różnych miejsca w uchu.

Mocowanie bez sztyftu i bigli - kolczyk można nagiąć.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu. Srebrne i złote kolczyki małe nausznice z perłą zakładane na małżowinę uszną, można nosić kilka na jednym uchu.

   

Opis produktu

Złoty i srebrny kolczyk mała łezka z pojedynczą perłą, pozwala na ciekawe zdobienie ucha ponieważ jest to bardzo mały kolczyk z pojedyncza perłą w formie podkowy lub sierpa, który zakłada się bezpośrednio na małżowinę uszną bez sztyftu w dowolnym miejscu. Należy go dogiąć aby odpowiednio się trzymał, a ciekawym efekt możemy uzyskać zakładając kilka kolczyków na jedno ucho.

Parametry produktu

Materiał Mosiądz + Perła
Rodzaj Nausznice
Szerokość ok. 19mm.
Wysokość ok. 19mm.
Waga pary ok. 2,1g.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: