Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

PIERŚCIONEK CIENKIE ZŁOTE I SREBRNE OBRĄCZKI

Nowy

Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2,13 zł

Podstawowe informacje

PIERŚCIONEK CIENKIE ZŁOTE I SREBRNE OBRĄCZKI

Przedmiotem oferty jest jedna sztuka, średnica 16mm.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

Starannie wykonany i elegancki, idealny na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm. Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm. Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm. Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm. Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm. Srebrne i złote bardzo cienkie obrączki do noszenia po kilka na jednej ręce, o średnicy 16 mm.

   

   

Opis produktu

Srebrne i złote cienkie pierścionki na paznokcie są ciekawą i minimalistyczną biżuterią, pod postacią cienkich obrączek o średnicy około 16mm bez żadnych zbędnych dodatków i zdobień. Zazwyczaj nosi się więcej niż jedną taką obrączkę na jednym palcu lub dłoni żeby uzyskać ciekawy efekt wizualny.

Parametry produktu

MateriałMosiądz
Waga sztukiok. 0,5g.
Rozmiarok. 16mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: