Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

OTWARTY PIERŚCIONEK ZŁOTY SREBRNY NUTKI MIDI Z CYRKONIAMI

Nowy

Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

3,20 zł

Podstawowe informacje

OTWARTY PIERŚCIONEK ZŁOTY SREBRNY NUTKI MIDI Z CYRKONIAMI

Wysadzany kilkoma drobnymi cyrkoniami.

Pierścionek ma średnicę ok 16. mm z możliwością niewielkiej regulacji.

Szczegółowe wymiary biżuterii znajdują się pod zdjęciami.

   

   

Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami. Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami. Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami. Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami. Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami. Srebrny i złoty otwarty pierścionek z możliwością regulacji nutki midi wysadzany cyrkoniami.

   

   

Opis produktu

Otwarty złoty i srebrny pierścionek nutki midi, posiada otwartą budowę wiec możemy go delikatnie nagiąć lub odgiąć w pewnym zakresie aby dopasować go do palca. Z każdej strony pierścionek zakończony jest nutą, która jest dodatkowo wysadzana drobnymi cyrkoniami.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Cyrkonie
Waga sztukiok. 2g.
Rozmiarok. 16mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: