Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

SREBRNE I ZŁOTE KOLCZYKI NAUSZNICE Z CYRKONIAMI W UCHU

Nowy

Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki!

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

5,35 zł

Podstawowe informacje

ZŁOTE I SREBRNE KOLCZYKI NAUSZNICE Z CYRKONIAMI W ŁUKU

Cyrkonie o różnej średnicy ułożone na kolczyku nausznicy w łuk.

Kolczyki można nosić jako nausznica, jak i jako zwykłe kolczyki wiszące.

Wyjątkowo modne i eleganckie.

   

   

Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki! Złote i srebrne kolczyki nausznice cyrkonie w uchu, swobodnie wiszące lub zakładane na uchu. Popularne i bardzo ciekawe kolczyki!

Opis produktu

Bardzo popularne i modne kolczyki nausznice cyrkonie w łuku, wystepujące w kolorze złotym lub srebrnym. Cyrkonie te ułożone są w łuk, w taki sposób że kamyczki są coraz mniejsze dzięki czemu cyrkonia zwęża się. Kolczyki te można nosić na dwa różne sposoby – tradycyjny w taki sposób że kolczyk zwisa swobodnie z ucha, lub umieszczając kolczyk w uchu. Wtedy idealnie komponuje on się linią ucha, co daje bardzo ciekawy i elegancki efekt.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Cyrkonie
RodzajNausznice
Rodzaj biglaSztyft
BarankiSylikonowe
Długość całkowitaok. 25mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: