Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Newsletter

Kolczyki Wsuwane

Kolczyki nasuwane na ucho są wyjątkową i obecnie bardzo modną biżuterią, też mogącą być stosowaną przez dzieci ponieważ w takim przypadku nie trzeba mieć dziurki w uchu aby nosić takie kolczyki. Są one zazwyczaj bardzo niewielkie, ponieważ dzięki odpowiedniej budowie nasuwa je się na ucho – bezpośrednio na małżowinę uszną, dlatego nie posi...

Kolczyki nasuwane na ucho są wyjątkową i obecnie bardzo modną biżuterią, też mogącą być stosowaną przez dzieci ponieważ w takim przypadku nie trzeba mieć dziurki w uchu aby nosić takie kolczyki. Są one zazwyczaj bardzo niewielkie, ponieważ dzięki odpowiedniej budowie nasuwa je się na ucho – bezpośrednio na małżowinę uszną, dlatego nie posiadając dodatkowego zabezpieczenia mogły by odpaść gdyby były za ciężkie, dlatego jest to biżuteria bardzo lekka. Kolczyki te są specyficzne z tego względu że drugą stronę kolczyka należy odpowiednio dogiąć, żeby lepiej je dopasować do ucha i aby lepiej się na nim trzymały, a w niektórych modelach można osiągnąć ciekawe efekty jak w jednym z modeli z listkami – odginając taki kolczyk możemy go uformować tak że listki oplatają naszego ucho, idealnie dopasowując się do jego kształtu.

   

Należy mieć na uwadze że rozwiązanie to występuje najczęściej w kolczykach typu nausznice, jednak stosowane są również rozwiązania mieszane, przykładowo część kolczyka jest nasuwana na ucho a reszta jej części jest połączona z drugą częścią kolczyka który już jest zapięty na sztyft, jak to jest przykładowo w przypadku modelu nausznica z listkiem. W takim przypadku takie kolczyki będą znajdować się w innej kategorii niż ta.

Więcej

Kolczyki Wsuwane  Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów