Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

Newsletter

KOLCZYKI SHAMBALLA SWAROVSKI 10MM

Nowy

Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach.

Więcej szczegółów

PRODUKT DOSTĘPNY

2,67 zł

Podstawowe informacje

KLASYCZNE KOLCZYKI SHAMBALLA SWAROVSKI 10MM 18 KOLORÓW

Klasyczne kolczyki SHAMBALLA w rozmiarze 10m, dostępne w 18 kolorach

Starannie wykonane i eleganckie, idealne na każdą okazję oraz na prezent.

   

   

Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach. Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm, dostępne w 18 różnych kolorach.

   

Opis produktu

Klasyczne kolczyki shamballa o średnicy kulek 10mm oraz dostępne w 18 różnych kolorach. Kolczyki te są wysadzane wieloma drobnymi cyrkoniami wysokiej jakości. Samo zapięcie na sztyft jest zabezpieczone dodatkowo sylikonową podkładką, dzięki czemu kolczyk stabilnie trzyma się w uchu.

Parametry produktu

MateriałMosiądz + Cyrkonie + Kulki Shamballa
RodzajWkrętki
Rodzaj biglaSztyft
BarankiMetalowe
Długość całkowitaok. 22mm. (ze sztyftem)
Średnicaok. 10mm.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: