Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Newsletter

O naszym sklepie i towarze.

Kupując u nas macie Państwo gwarancję że otrzymacie towar nowy który jest bezpieczny dla zdrowia – nie zawierający metali szkodliwych. Staramy się weryfikować zapewnienia producentów i otrzymane informacje w jak największym zakresie przez co wiemy co sprzedajemy i na podstawie tego sporządzamy możliwie jak najdokładniejszy opis.

Będziemy robić systematycznie własne zdjęcia sprzedawanej biżuterii aby Kupujący nie kupował przysłowiowego „kota w worku” – w przypadku biżuterii niejednokrotnie zdjęcia z katalogów obrabiane programem Photoshop mają niewiele wspólnego z rzeczywistym jej wyglądem,nie sprzedajemy także biżuterii posrebrzanej bądź z niewielkim procentowo udziałem srebra jako zrobionej w całości z czystego srebrna - zdajemy sobie sprawę że trudno jest zweryfikować z czego tak naprawdę jest zrobiona biżuteria a weryfikacja taka poza powierzchniowymi badaniami spektometrem które są drogie prowadzi do jej zniszczenia co wielu sprzedawców wykorzystuje.Nie nazywamy też w przypadku biżuterii srebrnej wybitego przez producenta znacznika „925” - „próbą” ,”cechą”,jak to robią niektórzy sprzedawcy,który z cechą polskiego urzędu probierczego nie ma nic wspólnego i sam w sobie o niczym nie świadczy.

Ze względu na zwolnienie z posiadania kasy fiskalnej nie wystawiamy paragonów, istnieje jednak możliwość otrzymania dowodu zakupu w postaci faktury VAT na życzenie – również na osobę fizyczną, w takim przypadku zostanie ona wysłana na adres email. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola przy składaniu zamówienia by otrzymać fakturę.