Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Newsletter

Metody Płatności

Dostępne metody Płatności:

  • Przelewy24

  • Przelew tradycyjny

  • Bitcoin

Przelewy24 - Szybkie płatności online, 200 różnych metod płatności, większość banków w Polsce. Nie jest doliczana żadna dodatkowa prowizja za płatności poprzez Przelewy24 - koszt prowizji bramki płatniczej pokrywa sklep. Wpłata jest księgowana od kilkunastu sekund do kilku minut.

Płatności Bitcoin - Automatyczne płatności Bitcoin obsługiwane przez BitPay. Dla każdej transakcji jest generowany nowy adres do wpłaty, należy jedynie przelać odpowiednią ilość bitcoinów na podany adres i wpłata zostanie zaksięgowana automatycznie. Zależnie od obciążenia sieci mogą pojawić się opłaty za przetworzenie transakcji. O wielkości prowizji dla sieci decyduje kupujący. Księgowanie wpłaty odbywa się w ciągu kilku minut (zależnie od tego jaką prowizję dla sieci bitcoin przeznaczył kupujący)

Przelew tradycyjny – Tradycyjny przelew bankowy na nasze konto bankowe. Wpłaty po naszej stronie są księgowane automatycznie. Średni czas na otrzymanie przelewu to 1-2 robocze (w przypadku płatności przez firmy trzecie pośredniczące w płatnościach może trwać to nawet 2 tygodnie). Przelewy tradycyjne są darmowe w większości banków, zależnie od konta bankowego kupującego.

Nie doliczamy dodatkowych prowizji za żadne płatności.

Wszystkie płatności są szyfrowane przez protokół SSL.

Informacje przedstawione na tej stronie są najważniejszymi informacjami związanymi z płatnościami, oraz są zgodne z regulaminem sklepu.