Jakie kolczyki wybrać do szkoły?

Jaką biżuteria jest najbardziej odpowiednia do noszenia w szkole, aby była efektowna, a jednocześnie odpowiednia do noszenia bez zbytniego zwracania na nią uwagi przez nauczycieli? Pewnie nie raz zadawałaś sobie pytania, co jest odpowiednie a co raczej nie będzie dobrym pomysłem, dowiesz się z tego z poniższego artykułu.

Zawsze na pierwszym miejscu powinien być nasz gust, a szkołą jest ciekawym miejscem do eksperymentowania i do sprawdzenia co myślą o naszym wyborze koledzy i koleżanki. Jak zawsze biżuteria nie może być dobrana w oderwaniu od tego w jaki sposób się ubieramy, a nawet w jaki ubiór założyliśmy danego dnia.

Biżuteria uniwersalna z sznurków, koralików, filcu i drewna

Będąc nastolatką możesz wyzbyć się ograniczeń i pozwolić sobie na znacznie więcej niż osoby w dorosłym wieku. Nawet noszenie ozdób wykonanych własnoręcznie i nie do końca profesjonalnie, nie powoduje że wygląda to śmiesznie czy dziwnie, z racji wieku w jakim jesteś. Wszelkie eksperymentowanie z plastikowymi zawieszkami czy biżuterią z papieru będzie interesujące.

Kolorowa biżuteria pasująca kolorami do reszty ubioru

Jeśli ubierasz się stylowo, nosząc również długie spódnice lub sweterki, odpowiednie będą długie korale lub młodzieżowa i na topie biżuteria w stylu boho lub z recyklingu. Srebrna biżuteria, z dodatkami purpurowych kamieni lub ametystem może się gryźć z resztą takiego ubioru i nie być odpowiednia do szkoły.

Jeśli chcesz założyć dużo wisiorków i bransoletek, lepiej wtedy jest zrezygnować w kolczyków bo szkoła jednak nie jest miejscem aby przesadnie się stroić. Jeśli lubisz piercing na twarzy, lepiej wtedy też jest zrezygnować z długich wiszących kolczyków, bo mogą one nie współgrać dobrze z piercingiem.

Srebrna biżuteria odpowiednia dla młodzieży

Srebro jest nieśmiertelne, odpowiednie na większość okazji, nie ma wiec powodów by nie mogło być przyjacielem nastolatki. Ważne jest to że w większości przypadków ludzie nie są na nie uczuleni, więc spędzanie całych dni w szkole z srebrną biżuterią nie będzie dla nasz szkodliwe, czego nie można powiedzieć o niektórych wyrobach których najlepiej nie zakładać na zbyt długo. Jednak z uwagi na miejsce w jakim będziemy ją nosić, lepiej nie zakładać jakiś rozbudowanych bardzo bogato zdobionych kaboszonów, ale coś bardziej skromnego, bo taka biżuteria może po kilku godzinach zacząć nam przeszkadzać i być niewygodna.

Fajnym i ciekawym wyborem może być biżuteria w różnych kolorach pokryta emalią i antyalergiczna, wypolerowana na wysoki połysk biżuteria srebrna z cyrkoniami, które ciekawie wygląda z koszulami i marynarkami oraz srebrne wisiorki posiadające kolorowe oczka.

Pin It on Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.