Jakie mogą być trendy modowe w biżuterii w 2017 roku?

Jak większość produktów mających związek z naszym wyglądem, to jaką biżuterię nosimy i jaka jest popularna również podlega modzie. Czasami moda ta zmienia się co roku, a nawet w trakcie trwania danego roku kalendarzowego. Niektóre fasony znikają i stają się niemodne, często zmieniają się też kroje biżuterii, jej kombinacje z różnymi dodatkami czy zestawienia. Oczywiście istnieją pewne ponadczasowe fasony, jednak zawsze z czasem pojawiają się nowe trendy. Czego można spodziewać się w roku 2017 zdaniem projektantów? Co na siebie założyć, aby wyglądać „modnie”?

Większe naszyjniki

Ten trend już jest widoczny w przypadku znanych firm jak Dolce & Gabbana lub Chloe. W 2017 modne mogą być duże i ciężkie naszyjniki, o płaskiej budowie i smukłych opływowych kształtach. Będą dominować nad resztą kreacji, co już można zauważyć w modzie „haunte couture”. Naszyjniki takie będą noszone także na co dzień, trzeba jednak dobrać je odpowiednio do ubioru, aby całość współgrała ze sobą.

Inaczej oprawione kamienie w naszyjnikach

Naszyjniki w 2017 roku mogą zyskać na delikatności, dzięki zastąpieniu bogatych zdobień pojedynczymi kamieniami pozbawionymi oprawy. Naszyjniki uzyskają też lepszy wygląd dzięki odpowiedniemu szlifowaniu kamieni. Biżuteria tego typu będzie uniwersalna, do noszenia na co dzień i na wyjątkowe okazje, przez cały rok.

Barwność kolorów

W tym roku nie ma jednego dominującego koloru biżuterii. Trudno też wskazać najmodniejszy minerał. Jak na razie w pracach projektantów widać zainteresowanie różnorodnymi kamieniami i minerałami, dlatego można się spodziewać pojawiania się nagle nowych trendów. Jak zawsze nie warto ograniczać się do jednakowego wzornictwa. W każdej damskiej szkatułce powinna znaleźć się biżuteria na wyjątkowe okazje, jak i na codzienny użytek, dzięki czemu zawsze dopasujemy coś bez względu na nadchodzące trendy.

Pin It on Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.