Kilka pomysłów jak podsunąć mężczyźnie pomysł na zakup biżuterii

Czasem coś wyjątkowo wpadnie w oko, i akurat to chciałabyś dostać na prezent. Tylko ten jeden wisiorek albo bransoletka, żaden inny. Co możesz robić, aby on delikatnie skłonić go do zakupu danej rzeczy? Powinno być to zrobione subtelnie, powiedzieć o czym takim wprost nie jest dobrym pomysłem, bardzo mało prawdopodobne jest że akurat kupi on to czego pragniesz. Nikt nie lubi potem pozbywać się nietrafionych prezentów, lub trzymać coś co się nie podoba. Sprawdź najlepsze metody na delikatne i skuteczne skłonienie wybranka do zakupu tej jedynej rzeczy.

Sposób na przyjaciółkę

Nie jest to jakiś szczególnie wyrafinowany sposób, muszą jednak zaistnieć pewne odpowiednie warunki aby go zrealizować. Przekazujesz swojej przyjaciółce co najbardziej chcesz dostać, a ona w delikatny sposób przekazuje jemu tą informację. W ostateczności, przyjaciółka może w taki sposób pokierować rozmowę, że informacja o wymarzonym prezencie sama wypłynie, a on nie będzie się czuł zmanipulowany.

Sposób na remarketing i cookies

Sposób w niektórych przypadkach bardzo skuteczny. Polega na tym że przeglądarka która zapamiętuje ciasteczka, wyświetla potem reklamy na podstawie tego co ostatnio oglądaliśmy. Opiera się to na zasadzie remarketingu, czyli jedna i ta sama reklama może pojawiać się wielokrotnie. Wystarczy że kilka razy otworzysz stronę wymarzonego produktu, a potem jego reklama będzie się wyświetlać przy każdej okazji na jego przeglądarce.

Sposób na Facebook’a

Prosta i skuteczna metoda, a przy tym nie wymagająca wiele pracy. Udostępnij daną biżuterię na Facebook jako post, bardzo ją chwaląc i wyrażając o niej najlepsze opinie. Nie zapomnij przypiąć postu na górze, najlepiej na kilka dni. Na pewno to zauważy, i będzie wiedział co ma kupić 🙂

Sposób na maślane oczy

Pomysł raczej do zrealizowania przy witrynie jubilerskiej, ale równie dobrze można go zastosować siedząc przed komputerem. Będąc u jubilera czy przed witryną, warto wpatrywać się długo w upatrzoną biżuterię, a potem na swojego partnera z rozmarzonymi oczami. Można też być mniej subtelnym, i zachwycać się nad danym modelem, i zapytać go co on o tym myśli, mówiąc że Tobie się bardzo podoba.

Sposób „drzwi zatrzaśniętych przed nosem”

Sposób wymaga pewnego fortelu i researchu. Szukamy czegoś co jest podobne do tego co wybraliśmy ale drogie. Robimy maślane oczy metodą opisaną powyżej, jednak z powodu wysokiej ceny nasz partner będzie bliski omdlenia. Wtedy wracamy do domu, i znajdujemy coś niby podobnego ale znacznie tańszego, czyli to co nam od początku się podobało. Wtedy sposobów jest wiele, możemy zostawić produkt otwarty w przeglądarce, powiedzieć że znaleźliśmy coś równie super ale coś co jest znacznie tańsze, i zapytać co on o tym myśli, lub napisać post o naszym znalezisku, i przypiąć go na Facebooku.

Sposób na zazdrość

Jeśli mamy piękną przyjaciółkę, co ważne z równie przystojnym i bogatym mężem, zachwycamy się nimi, wspominając niby co przypadkiem ostatnio pięknego on jej kupił. Ten wybór jest tym co my chcielibyśmy otrzymać, a jako że zazdrość jest silnym uczuciem, to perswazja może być skuteczna.

Sposób poprzez wkradanie się w łaski

Jest to manipulacja i wykorzystanie zjawiska ingracjacji. Wychwalamy naszego partnera w każdy możliwy sposób, mówiąc jaki on przystojny, sprytny i fajny jest. Na sam koniec chwalimy jego szczodrość i gest. W tym momencie zostawiamy go, podsuwając my pomysł na to co chcielibyśmy otrzymać, poprzez zostawienie ulotki z wybraną biżuterią, strony w przeglądarce z otwartym produktem, lub w każdy inny sposób sugerując jaka biżuteria nam się podoba. Odpowiednio mu to sugerując, nasz partner będzie skłonny uwierzyć w swoją szczodrość, i kupić nam to co nam się podoba. Może się zdarzyć że naszemu partnerowi nie będzie już zależało na staraniu się skoro jest już takim cudem, dlatego należy mu wtedy jeszcze raz przypomnieć jaki to szczególnie szczodry (przede wszystkim) on nie był, w przypadku pojawienia się takiej reakcji.

Sposób typu kawa na ławę

Najmniej delikatna metoda, ale niejednokrotnie jedyna możliwa. Wykładamy wprost, co nam się podoba i co chcielibyśmy otrzymać. Jest to też o tyle najmniej ryzykowne, że otrzymamy to co chcemy w odpowiednim rozmiarze, i nie będziemy musiały niczego wymieniać.

Pin It on Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.