Płatności

Biżuteria sztuczna sklep internetowy – informacja o płatnościach

Dostępne metody Płatności:

  • PayU

  • Przelewy24

  • Przelew tradycyjny

  • Płatność za pobraniem

PayU: Wiodąca bramka do płatności online w Polsce, wiele różnych banków, w tym możliwa płatnośc za pomocą Blik. Szybkie ksiegowanie wpłaty online.

Przelewy24: Szybkie płatności online, 200 różnych metod płatności, większość banków w Polsce. Nie jest doliczana żadna dodatkowa prowizja za płatności poprzez Przelewy24 – koszt prowizji bramki płatniczej pokrywa sklep. Wpłata jest księgowana od kilkunastu sekund do kilku minut.

Przelew tradycyjny: Tradycyjny przelew bankowy na nasze konto bankowe. Wpłaty po naszej stronie są księgowane automatycznie. Średni czas na otrzymanie przelewu to 1-2 robocze (w przypadku płatności przez firmy trzecie pośredniczące w płatnościach może trwać to nawet 2 tygodnie). Przelewy tradycyjne są darmowe w większości banków, zależnie od konta bankowego kupującego.

Płatność za pobraniem: Oferujemy również przesyłki Pocztex z płatnością za probraniem w atrakcyjnej cenie. Zapłacisz gotówką za całość zamówienia kurierowi.

 

Nie doliczamy dodatkowych prowizji za żadne płatności.

Wszystkie płatności są szyfrowane przez protokół SSL.

Informacje przedstawione na tej stronie są najważniejszymi informacjami związanymi z płatnościami, oraz są zgodne z regulaminem sklepu.


Biżuteria sztuczna sklep internetowy – tania biżuteria, tanie kolczyki sztuczne