Płatności

Biżuteria sztuczna sklep internetowy

Dostępne metody Płatności:

  • PayU

  • Przelewy24

  • Paypal

  • Przelew tradycyjny

  • Płatność za pobraniem

  • Bitcoin (wkrótce)

PayU: Wiodąca bramka do płatności online w Polsce, wiele różnych banków, w tym możliwa płatnośc za pomocą Blik. Szybkie ksiegowanie wpłaty online.

Przelewy24: Szybkie płatności online, 200 różnych metod płatności, większość banków w Polsce. Nie jest doliczana żadna dodatkowa prowizja za płatności poprzez Przelewy24 – koszt prowizji bramki płatniczej pokrywa sklep. Wpłata jest księgowana od kilkunastu sekund do kilku minut.

PayPal: PayPal jest jedną z najbardziej popularnych bramek płatniczych na świecie. Umożliwia płatności za pomocą konta na które ładujemy środki jak i za pomocą podpiętej pod konto kartą płaniczą. Z systemu płatnosci mogą skorzystać również osoby które nie mają konta płacąc na stronie kartą debetową lub kredytową. Błyskawiczne księgowanie transakcji i niezawodność a także program ochrony kupujących. Ze względu na wyższe prowizje względem pozostałych form płatności ta forma płatności jest dostępna dla zakupów powyżej 10 zł.

Przelew tradycyjny: Tradycyjny przelew bankowy na nasze konto bankowe. Wpłaty po naszej stronie są księgowane automatycznie. Średni czas na otrzymanie przelewu to 1-2 robocze (w przypadku płatności przez firmy trzecie pośredniczące w płatnościach może trwać to nawet 2 tygodnie). Przelewy tradycyjne są darmowe w większości banków, zależnie od konta bankowego kupującego.

Płatność za pobraniem: Oferujemy również przesyłki Pocztex z płatnością za probraniem w atrakcyjnej cenie. Zapłacisz gotówką za całość zamówienia kurierowi.

Płatności Bitcoin: Automatyczne płatności Bitcoin obsługiwane przez BitPay. Dla każdej transakcji jest generowany nowy adres do wpłaty, należy jedynie przelać odpowiednią ilość bitcoinów na podany adres i wpłata zostanie zaksięgowana automatycznie. Zależnie od obciążenia sieci mogą pojawić się opłaty za przetworzenie transakcji. O wielkości prowizji dla sieci decyduje kupujący. Księgowanie wpłaty odbywa się w ciągu kilku minut (zależnie od tego jaką prowizję dla sieci bitcoin przeznaczył kupujący)


Nie doliczamy dodatkowych prowizji za żadne płatności.

Wszystkie płatności są szyfrowane przez protokół SSL.

Informacje przedstawione na tej stronie są najważniejszymi informacjami związanymi z płatnościami, oraz są zgodne z regulaminem sklepu.


Biżuteria sztuczna sklep internetowy – tania biżuteria, tanie kolczyki sztuczne