Dostawa i zwroty

Biżuteria sztuczna sklep internetowy – informacja o dostawach i zwrotach

 

Przesyłki nierejestrowane:

List ekonomiczny: 3,30 zł

List priorytetowy: 4,10 zł

Łączna wartość towaru w liście nierejestrowanym nie może przekroczyć 10 zł

Łączna ilość towaru w liście nierejestrowanym nie może być większa niż 3 przedmioty

Przesyłki rejestrowane:

List polecony ekonomiczny: 5,90 zł

List polecony priorytetowy: 8,40 zł

Pocztex Kurier48: 11,99 zł

Pocztex Kurier48 pobranie: 13,20 zł

Paczkomat Inpost: 11,42 zł

 

Łączna ilość towaru w liście poleconym nie może być większa niż 20 przedmiotów

Łączna ilość towaru w przesyłce kurierskiej nie może być większa niż 300 przedmiotów

 

Pozostałe informacje:

 

 • Przesyłki są wysyłane za pomocą przewoźników: Poczta Polska i Pocztex.
 • Wysyłka następuję w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.
 • Nieopłacone zamówienia po terminie 14 dni mogą zostać anulowane.
 • Towar o wartości do 8 złotych może być wysłany przesyłką nierejestrowaną, zaś listem poleconym pocztą polską o wartości do 150 złotych. W przypadku poczty polskiej dla listu o wysokości powyżej 2 centymetrów obowiązuje gabaryt B i wysyłka dla takich towarów jest wyższa. Towar o wartości większej niż 150 złotych może zostać wysłany kurierem DPD lub Pocztex. Dostępne formy wysyłki pojawią się automatyczne zależnie od wielkości i ilości zamówionych
 • Przesyłkę zamówioną przez internet, można zwrócić w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący, a Sklep zwraca koszt zakupu towaru razem z najniższym z dostępnych kosztów za wysyłkę danego towaru.
 • Zwracany towar powinien wyglądać na nowy, nie nosić śladów użytkowania, i być fabrycznie zapakowany.
 • Zaginione przesyłki można reklamować po upływie terminu 14 dni roboczych od momentu wysyłki.
 • W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, należy w obecności kuriera lub listonosza spisać protokół szkody, aby można było uzyskać odszkodowanie od przewoźnika. W przypadku braku protokołu szkody uzyskanie odszkodowania nie będzie możliwe.
 • W przypadku zaginięcia przesyłki nierejestrowanej nie ma możliwości uzyskania odszkodowania, wysyłka przesyłką nierejestrowaną odbywa się na odpowiedzialność Kupującego
 • Jeśli przesyłka nierejestrowa jest jedyną możliwą formą wysyłki dostępną w sklepie, odpowiedzialność za wysyłkę ponosi Sklep.
 • W przypadku nieodebrania przez Kupującego poprawnie zaadresowanej przesyłki rejestrowanej lub nierejestrowanej w terminie, Sklep może wysłać ponownie zakupiony towar do Kupującego po opłaceniu kolejnej przesyłki. W takiej sytuacji mogą pojawić się dodatkowe opłaty za zwrot przesyłki, zależnie od przewoźnika.
 • Kupujący przy przedpłacie na konto udziela dla Sklepu pełnomocnictwo na zawarcie umowy o świadczenie usług w imieniu Kupującego, celem przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Te środki nie stanowią dochodu Sklepu i są równe opłacie za wysyłkę przedmiotów.

Informacje przedstawione na tej stronie są najważniejszymi informacjami związanymi z wysyłką towaru, oraz są zgodne z regulaminem sklepu.


Biżuteria sztuczna sklep internetowy – tania biżuteria, tanie kolczyki sztuczne